O aparthotelu

Aparthotel Delta Boutique to obiekt położony na Starym Mieście w samym centrum jednej z najsłynniejszych dzielnic Krakowa- Kazimierzu. Lokalizacja w pobliżu tak wielu zabytków takich jak: Synagoga Remuh, Stara Synagoga, Zamek na Wawelu oraz Fabryka Schindlera i dawnego żydowskiego getta w Podgórzu to jeden z atutów tego miejsca. Od Rynku Głównego, słynnego Kościoła Mariackiego i Sukiennic dzieli nas zaledwie kilku minutowy spacer.

Brukowe uliczki, zabytkowe kamienice, klimatyczne kafejki zlokalizowane wokół Aparthotelu pozwalają przenieść się w unikalny nastrój, który tylko tutaj możemy spotkać.

Aparthotel Delta Boutique posiada swój unikalny styl: połączenie nowoczesnych rozwiązań wraz z elementami związanymi ze stylem dzielnicy Kazimierz. Tworząc to miejsce chcieliśmy, aby nasi Goście poczuli ten nastrój w ekskluzywnych, klimatyzowanych pokojach (od 1 do 4 osobowych).  Aparthotel to miejsce dla osób, które poszukują więcej niż tylko wygodnego noclegu.

Widok z okien na Plac Nowy, to wspaniały atut dla osób pragnących podążać za kulturowym życiem tego miejsca. Skąpane w słońcu kamienice lub tętniące nocą kafejki dodają uroku podczas pobytu.

Jedyny w swoim rodzaju pokój Top Romantic z klimatycznym tarasem widokowym na szczycie budynku uatrakcyjni każdy pobyt.

Dzięki idealnemu usytuowaniu zapewniamy Państwu chwile spokoju, a jednocześnie bliskość do tętniącego życiem centrum Krakowa.

Naszym Gościom gwarantujemy domową atmosferę, wygodę, bezpieczeństwo i miłą obsługę.
Aparthotel Delta Boutique to wyjątkowe miejsce, posiadające nadzwyczajny klimat, który poczuje każdy gość odwiedzający nasze wnętrza.

Serdecznie zapraszamy!!